O akademii - banner top

O akademii

Ile razy zastanawiałaś się po co potrzebny jest Ci własny biznes? Czy jest inaczej niż go sobie wyobrażałaś? Własny biznes to przecież wolność! Nie chcesz być zależna od nikogo. Przecież zawsze chciałaś pracować wtedy, kiedy masz na to ochotę, a nie wtedy, kiedy musisz. Tak miało wyglądać prowadzenie salonu beauty. Miejsce, które stworzyłaś, jest spełnieniem Twoich marzeń i realizowana jest w nim Twoja wizja – zadowoleni klienci, wysoki standard, uśmiechnięci pracownicy. Co poszło nie tak? A może wszystko właśnie zmierza w dobrą stronę – bo i zarobki się zgadzają i skompletowałaś odpowiedni zespół, klienci polecają miejsce. Niby ok, a mimo wszystko towarzyszy Ci strach… Co ja zrobię gdy pracownik odejdzie? Nie mam życia prywatnego, bo wszystko kręci się wokół salonu. Nie potrafisz odpoczywać, albo nie masz takiej możliwości. Czy mam rację?

Akademia została stworzona przeze mnie, Ewę Grzegorczuk, certyfikowanego Trenera Mentalnego i właścicielkę salonów beauty, które z powodzeniem prowadzę już od 18 lat. Dotknęłam każdego z tych problemów: frustracji, zmęczenia, pracowników, którzy nie byli spójni z moją wizją biznesu, rozczarowania i strachu. Dziś, dzięki różnym aspektom, które opracowujemy na Akademii, pomagam odzyskać wolność biznesową i radość z prowadzenia własnej działalności. Układam procesy związane z utrzymaniem i motywacją pracowników, pracuję nad Twoim poczuciem własnej wartości i poprawą samooceny. Program Akademii napisało samo życie, a współprowadzący ją ze mną Specjaliści to osoby, które pomagają również w rozwoju moich salonów.

Akademia Rozwoju Salonów Beauty

CZYM JEST AKADEMIA ROZWOJU SALONU BEAUTY?

Akademia Rozwoju Salonu Beauty to 6 miesięczny program mentoringowo-szkoleniowy dla właścicieli i managerów salonów beauty, SPA & Wellness, a także klinik medycyny estetycznej. Bez względu na to jak duży biznes prowadzisz, ilu ludzi zatrudniasz i na jakim etapie biznesowym jesteś, Akademia jest po to abyś mogła uczyć się od najlepszych. Zmieniamy sposób myślenia, a to przekłada się na życie zawodowe i osobiste. Uczestnicy Akademii przechodzą świadomy proces rozwoju mentalnego, dzięki któremu odzyskują motywację do działania, a następnie uczą się ustawiać wszystkie procesy tak, by osiągać wymierne korzyści.

Dlaczego Akademia Rozwoju Salonu Beauty to unikalny projekt?
 • Bo prowadzą go praktycy z branży. To wiedza wyniesiona z praktyki, a nie z teorii. To praktyczne wykorzystanie wiedzy, a nie tylko suche informacje.
 • Bo łączy trening mentalny z solidną dawką szczegółowej wiedzy.
 • Bo tworzymy unikalną społeczność ludzi ze wszystkich edycji, którzy wspierają się i wspólnie rozwiązują nurtujące zagadnienia. Dołączając do Akademii masz stały dostęp do naszej grupy, aktualnych materiałów i pierwsza dowiadujesz się o nowych aktywnościach.
 • Otrzymasz szczerość, budujące wsparcie i szansę na zmiany pod okiem Zespołu mentorów.
 • Otworzysz się na nowe życie, dobrostan, odzyskasz wiarę w ludzi, pozbędziesz się blokad i rozwiniesz swój potencjał, bo „jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał, jesteś Ty sama”.
Zrób razem ze mną krok w kierunku nowego, spełnionego życia!

Konsultacja online w sprwie Akademii RSB

KIM JESTEM?

Nazywam się Ewa Grzegorczuk i jestem tu po to, aby pokazać Ci, że największym ograniczeniem w rozwoju Twojego biznesu, jesteś Ty sama. Nie, nie będę Cię krytykować, bo sama wiem jak wygląda ciągła frustracja, zmęczenie, za dużo obowiązków, nieustanne myślenie o płatnościach, pracownikach, sytuacjach kryzysowych. Też byłam w tym miejscu. Od momentu wprowadzenia zmian, które mogę Ci pokazać za pomocą Akademii, moje życie stało się… piękne i pełne. A biznes? Przyjemnością.

 • Jestem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Wiem jak pracować z motywacją, pozbywać się blokad i utartych ograniczeń, uczę Cię jak wykorzystywać Twoje własne predyspozycje i uruchomić niezwykły potencjał.
 • Od 18 lat z sukcesem prowadzę salony kosmetyczne. Po drodze pokonałam wiele przeciwności i popełniłam kilka błędów, dzięki którym jestem w tym miejscu. Marka Cosmeo to moja duma.
 • Przez 10 lat byłam nauczycielem i wykładowcą w Policealnym Studium Kosmetycznym i na Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości na kierunku Kosmetologia.
 • Nieustannie tworzę, jako ekspert, artykuły do czasopism branżowych i lifestylowych, ebooki, a wkrótce także podcasty i materiały wideo. Prowadzę grupę na Facebooku gdzie dzielę się wiedzą i pomysłami.
 • Przedsiębiorczość mam we krwi. Wciąż wymyślam i tworzę kolejne projekty biznesowe. W tym momencie buduję absolutnie innowacyjny koncept szkoleniowo-relaksacyjny, w którym wkrótce się spotkamy! Ale dziś, płacę podatki, miewam kontrole, walczę z podwykonawcami, borykam się z problemami kadrowymi. Wiem jednak jak minimalizować ryzyko i sięgać po sukces.
 • Jestem mamą 3 cudownych synów i żoną mężczyzny, który dodaje mi skrzydeł. Czy prowadzenie biznesu i aktywne życie rodzinne jest proste do pogodzenia? Nie. A czy możliwe? Tak. Życie rodzinne to też praca, która wymaga odpowiedniego kierunku.

Konsultacja online w sprwie Akademii RSB

O CZYM JEST AKADEMIA ROZWOJU SALONU BEAUTY?

Program Akademii Rozwoju Salonu Beauty obejmuje kilka zakresów tematycznych, które się uzupełniają. Pomiędzy spotkaniami na żywo, prowadzimy indywidualne konsultacje, otrzymujesz porcję zadań domowych, które wspólnie omawiamy. Korzystasz również ze wsparcia aktualnych uczestników akademii i tych z poprzednich edycji. Wymieniamy się doświadczeniami, czasem spotykamy się w salonach uczestników, niezależnie od akademii. Pracujemy wspólnie nad Twoim sukcesem – bo jest on nie tylko Twoją, ale także naszą największą nagrodą.

Zakres tematyczny:
 • Rozwój mentalny
 • Marketing, public relations, social media, reklama
 • Obsługa klienta i sprzedaż
 • Oferta salonu beauty
 • Pracownicy – rekrutacja, motywacja, egzekwowanie
 • Twoja marka – osobista i biznesowa

Poznaj szczegóły Programu ARSB