Zespół

Nazywam się

Ewa Grzegorczuk

Od 18 lat prowadzę salony beauty, z wykształcenia jestem kosmetologiem, z pasji szkoleniowcem, a także certyfikowanym trenerem mentalnym.

Pracuję z zespołami i osobami indywidualnymi. Wiem czym jest frustracja z jaką spotykają się właściciele salonów beauty, a wszystkie rzeczy o których mówię, przetestowałam na sobie.

Jestem po Twojej stronie i pomogę Ci wynieść Twój biznes na wyższy poziom.

Stworzyłam autorski program mentoringowo-szkoleniowy Akademia Rozwoju Salonu Beauty, a prowadzący poszczególne bloki, postanowili współtworzyć ze mną nowy wymiar biznesu beauty – dzięki temu znajdziecie specjalistów z różnych dziedzin, niezbędnych w procesie prowadzenia biznesu beauty – w jednym miejscu.

Ewa Grzegorczuk

Emilia Brulińska

Jestem

Emilia Brulińska

Specjalizuję się w Social Mediach. Na stałe realizuję strategię social mediową dla gabinetów kosmetologicznych Cosmeo. Nieustająco kształcę się w nowych mediach, bo zmieniają się one niezwykle szybko. Jednego dnia byłam specjalistką od Facebooka, za chwilę musiałam zaprzyjaźnić się z Instagramem, a już wskoczyłam na TikToka. Czym zaskoczy mnie kolejny dzień? Możesz ze mną odbyć intensywne warsztaty z prowadzenia social mediów dla branży beauty, albo umówić się na przegląd swoich profili i krótką konsultację. Podczas Akademii Rozwoju Salonu Beauty możesz w praktyce zobaczyć jak tworzy się angażujące social media.

Katarzyna Wasilewska

Nazywam się

Katarzyna Wasilewska

Jestem marketingowcem z pasji, powołania i wykształcenia, w trakcie studiów Executive MBA na Francuskim Instytucie Zarządzania. Pracuję z miejscami med & beauty nad strategiami biznesowymi, szkolę, doradzam, tworzę. Uważam, że nie tyle sztuką jest stworzyć strategię, ile wdrożyć ją i konsekwentnie realizować. Przeprowadzam placówki przez te procesy. Znam dobrze technologie hi-tech, dlatego uczę odpowiedniej komunikacji z Pacjentami w zakresie technologii i produktów. Z doświadczenia wiem, że dobrze wykształcony zespół, mówiący jednym głosem to jeden z głównych filarów sukcesu biznesu beauty.

Adrian Gorzka

Jestem

Adrian Gorzka

Jestem certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Na co dzień ułatwiam innym ludziom zrozumienie oraz zmianę mechanizmów w nas zachodzących, w kilku najważniejszych obszarach takich jak: kontrola i praca z emocjami, pewność siebie, koncentracja, komunikacja czy motywacja. Zawodowo spędziłem 8 lat w sprzedaży w takich branżach jak marketing, energetyka oraz IT, gdzie poza własnymi projektami, zarządzałem również zespołami do 10 osób. Jestem praktykiem, bo każdą rzecz, której się nauczyłem musiałem zweryfikować i sprawdzić na sobie lub innych. Moja dociekliwość i proaktywność powodują, że zawsze daje z siebie 101%.

Izabela Kulesza

Nazywam się

Izabela Kulesza

Jestem Edukatorką Finansową (przede wszystkim) Kobiet, a także spełnioną kobieta, mamą i żoną, która pomaga innym zapanować nad chaosem w budżetach domowych. Po 20 latach pracy na etacie zdecydowałam się na własną działalność żeby pomagać innym i realizować się zawodowo. Jako certyfikowany Trener Mentalny wplatam w swoje spotkania elementy treningu mentalnego uzyskując dzięki temu jeszcze lepsze efekty w swojej pracy. Prowadzę warsztaty, webinaria, szkolenia oraz sesje indywidualne. Pracuję także z parami. Udowadniam, że pieniądze łączą, a nie dzielą ludzi.

Piotr Bieńkowski

Jestem

Piotr Bieńkowski

Jestem zwolennikiem otwartej rozmowy z klientką, bez manipulacji, presji i w zgodzie z samą sobą. Stworzyłem autorski projekt nauki sprzedaży dla kosmetologów, którego myślą przewodnią jest to by maksymalnie odzwierciedlić realia pracy w gabinecie, a także by to nie było kolejne nudne i przegadane szkolenie. Spośród wielu narzędzi sprzedażowych dobrałem, zmodyfikowałem lub stworzyłem od nowa takie, które sprawdzają się w specyfice relacji z klientem gabinetu kosmetycznego. W skrócie: certyfikowany trener biznesu z 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej, analityk i perfekcjonista "na odwyku", "jara mnie niemożebnie" efektywność procesu nauczania.

Nazywam się

Mec. Małgorzata Stanek

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie budowlanym, cywilnym i karnym, również w prawach autorskich. Doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą, najdłużej we Włoszech gdzie pracowała dla włoskich kancelarii – biegle posługuje się językiem włoskim. Małgorzata specjalizuje się również w negocjacjach biznesowych celem optymalizacji zysków dla Klientów. Od kilku lat związana z branżą beauty - pomaga prawnie na każdym etapie rozwoju placówek, wielopoziomowo patrzy na bezpieczeństwo interesów właścicieli gabinetów. Realizuje zgody na zabiegi szyte na miarę, polityki prywatności oraz umowy dla pracowników salonu. Wszystkie działania opiera na nieszablonowym, indywidualnym podejściu.