Ewa Grzegorczuk

Ewa Grzegorczuk – trener mentalny branży beauty, bizneswoman, właścicielka 3 salonów beauty, a także autorskiego projektu - nowoczesnego centrum szkoleniowego z przestrzenią do integracji zespołów o charakterze SPA. Autorka wielu publikacji i wykładów na temat rozwoju biznesu beauty. Twórca unikalnego na polskim rynku programu rozwijającego placówki beauty. Lider Zespołu, który wprowadza standard i wsparcie dla usług beauty na całkowicie nowy poziom.

Fakty:

  • Certyfikowany Trener Mentalny
  • Magister kosmetolog
  • 10 lat pracy jako wykładowca na PWSIiP na kierunku Kosmetologia i nauczyciel zawodu w Policealnym Studium Kosmetycznym
  • Przedsiębiorca – prowadzi 3 salony beauty oraz innowacyjne centrum szkoleniowo-integracyjne o charakterze SPA
  • Twórca jedynego w swoim rodzaju programu mentoringowo-szkoleniowego dla branży beauty Akademia Rozwoju Salonu Beauty
  • Business Woman Award 2021
  • Szczęśliwa żona i mama 3 dzieci
  • Kobieta żyjąca z pasją

Dołącz do świata Ewy Grzegorczuk w social mediach:

Ewa Grzegorczuk

WIZJA I MISJA

Moją misją jest przywracać ludziom wewnętrzną wolność. Przeprowadzam przez drogę uwolnienia swojego umysłu, a tym samym odkrycia swojego nieograniczonego potencjału. Sukcesy w życiu prywatnym i biznesowym to efekt uboczny dobrostanu umysłu. Szczególnie skupiam się na branży beauty, bo zanim zostałam certyfikowanym Trenerem Mentalnym, była to moja główna droga biznesowa. Dziś wiem już, że biznes beauty może być przyjemnością i dawać wolność, a moim doświadczeniem pragnę dzielić się z innymi.

Wizja to miejsce – wirtualne i rzeczywiste, gdzie każda właścicielka/każdy właściciel biznesu beauty, znajdzie pełne wsparcie specjalistów i narzędzia, aby życie i biznes przynosiły pełną satysfakcję.

Wierzę, że jesteśmy w stanie stworzyć świat, w którym zamiast konkurencji jest współpraca. Nie ma jednego lidera, bo wszyscy jesteśmy liderami. Żyjemy we wspierających się społecznościach, rozwijamy, odkrywamy swój potencjał i dzięki temu podnosimy jakość życia. Wyzwalamy duże pokłady empatii, zrozumienia, kreatywności i pozytywnej energii. Uzyskujemy spokój, dobrostan i jesteśmy szczęśliwi.