Obszary zainteresowań

Wiem, jakie obszary w prowadzeniu biznesu beauty są ważne i dlatego proponuję Ci wszechstronne wsparcie – w jednym miejscu. Jestem Ewa Grzegorczuk i współpracuję ze specjalistami z różnych obszarów, aby kompleksowo wspierać Twój biznes. Daj znać jakiego wsparcia potrzebujesz, a jeśli nie wiesz – opowiedz mi o tym, co Ci leży na sercu, a ja pokażę Ci odpowiednią drogę.

Konsultacja online

TRENING MENTALNY

Czym jest trening mentalny? Pracą nad sobą i swoim umysłem. Swoje źródło ma sporcie – gdzie odpowiednia motywacja, działa jak naturalny doping. Jego skuteczność i niezwykłe działanie w dziedzinie rozwoju osobistego, odkryli już najwięksi ludzie biznesu. Możemy go wykonywać indywidualnie oraz grupowo. Techniki motywacji, poprawność ich wykonywania, oraz ukierunkowanie, to zadanie dla doświadczonego Trenera Mentalnego. Dzięki Trenerowi jesteś w stanie odkryć drzemiący w Tobie potencjał, nauczysz się go wykorzystywać i sięgniesz po rzeczy, które dotychczas były poza Twoim zasięgiem (umysłowym i realnym). Każdy etap Twojego życia i Twojego biznesu, to także inny etap Twojej mentalności. Dzięki odpowiednio poprowadzonemu treningowi mentalnemu, znajdziesz cel i drogę do niego. Czy będzie to droga na skróty? Będzie to z pewnością droga pełna satysfakcji, poznawania swoich możliwości i radości – bo nie ma nic bardziej radosnego niż pełne i spełnione życie.

Sesja Treningu Mentalnego

ZARZĄDZANIE BIZNESEM BEAUTY

Kiedyś też zaczynałam. Popełniłam wystarczającą ilość błędów, umiejętnie wyciągnęłam wnioski, po to by teraz móc powiedzieć Ci – dasz radę, przeprowadzę Cię przez ten proces. Strach przed utratą pracownika to Twoja codzienność? Zastanawiasz się nad sensem prowadzenia biznesu, który miał dać Ci wolność, a coraz bardziej zamyka Cię w czterech ścianach? Dziś wiem, że nie mogę być w firmie pracownikiem, marketingowcem, sprzedawcą, managerem i do tego ponosić odpowiedzialność jako właściciel. Nie mogę mieć wszystkiego pod stałą kontrolą, nauczyłam się odpuszczać i przede wszystkim delegować. Na ten moment wydaje Ci się to niemożliwe? Też tak myślałam. Dziś wiem, że zmiany to proces, ale im wcześniej je rozpoczniesz, tym szybciej zaczniesz cieszyć się wolnością i poczujesz, że prowadzenie biznesu to ogromna radość i satysfakcja, a nie niekończące się problemy i zadania. Biznes beauty jest o tyle specyficzny, że wymaga doświadczenia, a bez doświadczenia często poruszamy się po omacku. Prowadzę 3 placówki beauty i innowacyjne centrum szkoleniowo-integracyjne, które służy także Tobie do nauki zarządzania.

Akademia Rozwoju Salonu Beauty

HR DLA BRANŻY BEAUTY – REKRUTACJA, SPRAWY KADROWE, SYSTEMY MOTYWACYJNE

Jak znaleźć pracownika, a potem jak go zatrzymać, zmotywować, dać szansę na rozwój, albo w odpowiednim czasie rozstać się z nim – to problemy, które dotykają każdego przedsiębiorcę. Nie wiesz kiedy zainwestowanie w pracownika to dobry krok, bo co stanie się jeśli podzielisz się z nim wiedzą, wyślesz na inne kursy, a on… odejdzie? Takie rozważania szczególnie dotykają branżę beauty z powodu dużej konkurencji i często przestarzałych modeli zarządzania biznesem. Stworzyłam indywidualne programy, które pozwalają na wzmocnienie motywacji, integrację i budowę silnego Zespołu, z którym można przysłowiowo „przenosić góry”. Łączę różne metody, od treningu mentalnego, przez koordynowane wymiany Zespołów pomiędzy placówkami, po szyte na miarę warsztaty, na których rozwiązujemy konflikty lub pomagamy Ci przeprowadzić Zespół przez zmiany. Bo Twój Zespół to Ty, dlatego tak ważne jest, abyś też otworzył(a) się na zmiany.

Warsztaty

MARKETING I STRATEGIA BIZNESU BEAUTY

Jesteś częścią marketingu swojego biznesu. Od Twojej kondycji i zaangażowania, ale też Twojego otwarcia na nowości i przygotowania Zespołu, zależy sukces Twojego biznesu. Jeśli wydaje Ci się, że strategie są dla wielkich graczy, a Twoja intuicja marketingowa to wystarczające narzędzie, to niestety – mylisz się. Połączyłam specjalistów z branży, po to by odpowiedzieć na Twoje potrzeby i znaleźć Twoją drogę marketingową. Bez względu na to jak dużym biznesem jesteś, jesteś tu po to, aby sięgać wysoko. Odkryjesz z nami jakie możliwości daje internet i nauczysz się go wykorzystywać do promowania swojego biznesu. Odnajdziemy wspólnie potencjał marketingowy w Twoim Zespole i nauczymy Cię go wykorzystywać. Współpracujemy z podwykonawcami tworzącymi niezbędne narzędzia i realizującymi marketing dla salonu beauty, w tym także strony internetowe dla klinik i gabinetów, kampanie internetowe czy pozycjonowanie. Na każdym kroku otrzymasz nasze wsparcie.

Konsultacja online

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Przerażają Cię liczby, podatki, zyski i straty. Nie wiesz jak bardzo dochodowy jest Twój biznes, a może nie chcesz wiedzieć? Wiesz, że znaczna część właścicielek biznesu beauty nie wypłaca sobie pensji? Ty też stawiasz siebie na końcu łańcucha potrzeb biznesowych? A może po prostu chcesz zarabiać więcej, robić to wszystko lepiej… Aby stworzyć dochodowy salon beauty, trzeba mierzyć siły na zamiary, wybierać do oferty takie usługi i produkty, z których zysk będzie wprost proporcjonalny do popularności. Zespół naszych ekspertów pomoże Ci zarabiać, w każdym tego słowa znaczeniu. Chciał(a)byś oddać temat kompozycji oferty, finansowania, księgowości, w odpowiednie ręce? Napisz do nas o swoich potrzebach, a my oddelegujemy do Ciebie specjalistów w danej dziedzinie.

Kontakt

SPRZEDAŻ

Sprzedaż w branży beauty to niekiedy skomplikowany i długotrwały proces. To proces budowania zaufania, umiejętność przedstawienia możliwości jakie dają zabiegi czy produkty. Niektórzy się z tym urodzili, a inni potrzebują wyrobić w sobie nawyk. W salonie beauty musisz być specjalistą, ale także niekiedy psychologiem, testerem, prezenterem i przyjacielem. Zaprzyjaźnij się ze swoimi Klientami i zaprzyjaźnij się z produktami i usługami, które masz w ofercie. Wychodzimy z założenia, że sprzedaż to tylko efekt uboczny odpowiedniej pracy z Klientem, ale jakże pożądany. Skorzystaj ze wsparcia specjalistów, którzy znają się na branży, sprzedaży i kontakcie z Klientem. Poznaj techniki, które wyniosą Twój Zespół na nowy poziom pasji w prezentacji oferty Twojego salonu.

Warsztaty

PRAWO

Znasz takie powiedzenie jak „przezorny zawsze ubezpieczony”? Otóż to. Nie pora biec po ratunek do prawnika, kiedy jest już „pożar” w biznesie. Lepiej na każdy „pożar” być odpowiednio przygotowanym. Pracujemy z ludźmi, obsługujemy ludzi, pewne zabiegi niosą za sobą ryzyko dla Klienta, a stąd już prosta droga do ryzyka dla Twojego biznesu i życia prywatnego. Bo biznes to także portfel Twój i Twojej rodziny. Czy tak musi być? Poznaj rozwiązania, formy zabezpieczeń, wspólnie zastanówmy się jak ochronić Twoje interesy. Specjalista od prawa dla branży beauty pomoże Ci spojrzeć na Twój biznes innymi oczami – przez pryzmat potencjalnych zagrożeń, ale po to aby Cię ochronić i odpowiednio pokierować. Znajdź aktualne wzory dokumentów, takich jak zgody na zabiegi, regulaminy salonu beauty, regulaminy dla pracowników salonu beauty, w naszym sklepie. Gdy masz wątpliwości – nie wahaj się skonsultować z naszym Zespołem.

Konsultacja online

LIFESTYLE – ŻYJ Z PASJĄ

Jaki jest przepis na życie z pasją, kiedy prowadzisz własny biznes beauty? Też kiedyś nie wierzyłam, że można pogodzić pracę, intratny biznes, mieć czas na sport, przyjemności, być pełnoetatową mamą i żoną… I moja doba, tak jak Twoja, ma tylko 24h. Jestem wsparciem dla wielu kobiet, na warsztatach grupowych i indywidualnych pomagam odkrywać potencjał, który tkwi w każdej z nas. Połączenie mojej wiedzy, jako trenera mentalnego, ale także kosmetologa i przedsiębiorcy, to coś, czego brakowało mi na rynku beauty. Jestem praktykiem, przeszłam długą i krętą drogę, która „dodała mi skrzydeł” i dzięki nim pomogę Ci przejść po Twojej własnej drodze. Uważam, że każdy z nas potrzebuje takiego wielopoziomowego wsparcia, pełnego zaangażowania i odkrywania swojego potencjału pod hasłem „działam”, a nie tylko się przyglądam.

Jestem Ewa i zapraszam Cię do mojego świata, w którym znajdzie się miejsce dla każdego i na wszystko. Skoro tu jesteś to czekam właśnie na Ciebie!