Program Akademii - Banner top

Program

Spotkania mają charakter warsztatowy, w przerywnikach stosowane są techniki treningu mentalnego lub ćwiczenia rozbudzające kreatywność. W przypadku nieobecności na zajęciach, istnieje możliwość ich odpracowania z następną grupą.

Zjazd I

Sobota: O najczęstszych problemach w prowadzeniu biznesu, wstęp do treningu mentalnego i odzyskania wolności biznesowej.

Niedziela: Strategia w branży beauty – na czym oprzeć strategię swojego miejsca, gdzie jestem, gdzie chcę być i jakie kroki w tym kierunku powinienem wykonać.

Zjazd II

Sobota: Zagadnienia prawne dla salonu beauty. Rozróżnienie form prawnych przedsiębiorstw, niezbędne dokumenty, bezpieczeństwo, umowy.

Niedziela: Zarządzanie domowym budżetem i budżetem swojego przedsiębiorstwa. Naucz się wypłacać sobie pensję, ustaw cele finansowe i motywację na pomnożenie swoich dochodów.

Zjazd III

Sobota: Metody i narzędzia efektywnej sprzedaży. Lejki sprzedażowe, procesy i wszystko co pozwala zmotywować Twoich pracowników do osiągania lepszych rezultatów.

Niedziela: Komunikacja z Klientami źródłem największych przychodów. Techniki komunikacji, czyli jak zagadnąć, kiedy i o co? Intensywny warsztat z „gadulstwa” w salonie beauty. Komunikacja z Klientami źródłem największych przychodów. Techniki komunikacji, czyli jak zagadnąć, kiedy i o co? Intensywny warsztat z „gadulstwa” w salonie beauty.

Zjazd IV

Sobota: Pracownik w salonie beauty – motywacja, precyzowanie celów, utrzymanie, a może pożegnanie? Metody, ćwiczenia, omówienia przypadków.

Niedziela: Pracownik w salonie beauty – kontynuacja.

Zjazd V (zabierz ze sobą komputer)

Sobota: Moje miejsce w Internecie, mój biznes w sieci – social media bez tajemnic. Metody pozyskiwania Klientów z social mediów, ćwiczenia praktyczne. Tworzenie skutecznych reklam, zdjęć i materiałów wideo.

Niedziela: Budowa oferty i metody jej efektywnej prezentacji. Co, dla kogo i dlaczego? Jak uzupełnić ofertę o wartościowe „wyróżniki”. Przegląd ofert pod kątem rentowności.

Zjazd VI

Sobota: Budowanie marki osobistej. Kto wykorzysta Twój potencjał lepiej niż Ty sama? Wydobędziemy go na światło dzienne.

Niedziela: Sztuka wystąpień i pracy z kamerą. | Sesja zdjęciowa. | Uroczyste zakończenie.

Chcesz poznać koszt i aktualne daty Akademii RSB?

Kontakt