Strategie dla branży Beauty

Szkolenia beauty

Zajmujemy się kompleksowo branżą beauty – od produktów i usług B2B, przez oferty B2C – w tym otwieraniem, rozwijaniem i modernizowaniem salonów beauty. Jeśli czujesz, że Twój biznes stoi w miejscu, albo przerósł Twoje oczekiwania i chcesz poukładać w nim procesy biznesowe – jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Doradztwo

Potrzebujesz porady w zakresie prowadzenia swojego biznesu beauty? Wprowadzasz nowy projekt na rynek i nie wiesz jaki jest jego potencjał biznesowy? Skonsultuj się z naszymi specjalistami w zakresie, jakiego potrzebujesz. Platforma Ewa Grzegorczuk to miejsce, gdzie znajdziesz wyspecjalizowane osoby w branży z wieloletnim doświadczeniem. Otrzymasz doradztwo jakiego potrzebujesz i wsparcie w zakresie doboru kolejnych etapów realizacji Twojego planu.

Konsultacja online

Strategie biznesowe i marketingowe

Potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu biznes planu? Chcesz odpowiednio zaplanować i zabudżetować działania marketingowe? Razem z Zespołem Specjalistów opracujemy dla Ciebie strategię opartą na faktach – pracujemy na odpowiednich liczbach, penetrujemy kanały nabywców, oceniamy potencjał biznesowy. Prowadzimy Cię przez cały proces wprowadzenia produktu lub usługi na rynek. Proces idea to market dla branży beauty – zaufaj specjalistom.

Kontakt

Zewnętrzny manager

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu biznesu beauty, pracy z zespołem, ułożeniem oferty dla gabinetu beauty i/lub mentoringu? Dobrze trafiłaś(eś). Pod okiem profesjonalistów z branży beauty przeprowadzimy Cię przez proces stawiania Twojego biznesu na nogi. Nie zawsze przebiega to kolorowo, trzeba być otwartym na zmiany, które mogą nie przypaść do gustu Tobie i Zespołowi – ale robimy to po to, abyś, jako właściciel(ka), odzyskał(a) WOLNOŚĆ i radość z prowadzenia biznesu. Kompleksowo łączymy techniki treningu mentalnego ze wsparciem prawnym, marketingowym i szkoleniami sprzedażowymi.

Poznaj ofertę rewolucji w salonie beauty w postaci zewnętrznego managera.

Kontakt