Konsultacje indywidualne

Potrzebujesz porozmawiać ze specjalistą z branży beauty w konkretnym temacie? Masz pytania dotyczące organizacji pracy, sprzedaży, a może prawa? Stworzyłam dla Ciebie miejsce, gdzie wszystkich specjalistów masz w jednym miejscu. Zespół współpracuje ze sobą po to, aby dostarczyć Tobie najbardziej kompleksowe i celowane wsparcie. Jeśli nie wiesz jaka konsultacja jest Ci potrzebna, masz wątpliwości, albo tyle pytań, że nie wiesz od czego zacząć, skorzystaj z kontaktu z naszym doradcą, który przeprowadzi Cię przez cały proces:

Kontakt

Konsultacje rozwojowe i biznesowe

Nazywam się Ewa Grzegorczuk i jestem certyfikowanym Trenerem Mentalnym, a także przedsiębiorcą – moja marka Cosmeo to sieć profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych i tak jak Ty borykałam się z różnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami branża beauty. Treningi mentalne pozwoliły mi wypracować standardy pracy, które dziś czynią mnie wolnym człowiekiem. Czym jest dla mnie wolność? Wolność to własny biznes – czy nie właśnie po to go otwierałaś(eś)? Tymczasem nadmiar obowiązków, nieustająca ilość spraw do załatwienia, pracownicy, spędzają Ci sen z powiek? Nauka delegowania, umiejętność odpuszczania, postawienie sobie i zespołowi celów, to proces – umów się na konsultację, pomogę Ci znaleźć odpowiednią drogę do Twojej samorealizacji.

Konsultacja z Ewą Grzegorczuk

Consulting dla branży beauty

Dopiero zaczynasz w branży beauty? A może działasz już w niej jakiś czas, ale chcesz rozwinąć swój biznes, albo wprowadzić go na inne tory? Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów, opowiedz o swoim pomyśle i potrzebach, przedstawimy Ci różne ścieżki dotarcia do punktu jaki chcesz osiągnąć. Przeprowadzamy analizę rynku, oceniamy szanse i zagrożenia, dobieramy i realizujemy skuteczne narzędzia marketingowe. Dzięki Zespołowi składającemu się ze specjalistów z branży, jesteśmy w stanie kompleksowo przeprowadzić Cię przez każdy etap drogi biznesowej. Przygotowujemy strategię, budujemy i szkolimy Zespół, pomagamy w doborze i ułożeniu oferty zabiegów, tworzymy i realizujemy plan marketingowy, zostawiamy Twój biznes samodzielnym i sprawnym – w zakresie w jakim tego potrzebujesz. Pomagamy także wprowadzać produkty, technologie i inne rozwiązania dla branży med&beauty, tworząc i realizując strategie kompleksowo. Dzięki szerokiemu zasięgowi w branży i doświadczeniu, jesteśmy w stanie ułożyć i stworzyć kanały dystrybucyjne. Konsultacja z naszym specjalistą jest niezobowiązująca, po jej zakończeniu otrzymasz diagnozę potrzeb i sugerowanych kroków.

Konsultacja: Strategia Biznesu i Marketing

Prawo i finanse dla branży beauty

Chcesz podjąć ważne decyzje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, masz wątpliwości czy słuszne? Po co gasić pożar, gdy można mu zapobiec? Skonsultuj się ze specjalistą od prawa dla placówek medycznych i miejsc beauty, zapytaj o możliwości zaradzenia lub rozwiązania sytuacji w której się znajdujesz. Konsultacja ma charakter porady, jeśli masz taką potrzebę, przed konsultacją wyślij do nas mailem dokumenty z którymi chciał(a)byś aby mecenas zapoznał się (najpóźniej na 2 dni przed zaplanowanowanym terminem). Po wizycie otrzymasz podsumowanie z kolejnymi, możliwymi krokami do wykonania. Potrzebujesz personalizowanych dokumentów – zgód na zabiegi, regulaminów, RODO – konsultacja jest dobrym wprowadzeniem do tego, aby wybrać odpowiednie, pasujące do profilu Twojego biznesu. Nie przepłacaj, skorzystaj z konsultacji, która pozwoli Ci oszczędzić i zabezpieczyć Twoje interesy.

Konsultacja: Prawo med&beauty

Social media bez tajemnic

Chcesz dowiedzieć się o możliwościach zwiększenia zasięgu? Jak ustawić odpowiednio kampanię w social mediach? Które kanały wybrać? Czasem wystarczy kilka wskazówek i dzięki nim wizerunek Twojego biznesu w internecie znacząco się poprawi. Dlaczego właśnie internet? Bo nie ma granic, a do tego pozwala Ci wyjątkowo precyzyjnie trafiać do Klientów. Podczas „szybkiej randki” z ekspertem od social mediów przeanalizujemy profil Twojego biznesu na wszystkich internetowych kanałach – wyślij nam linki w komentarzu do zamówienia konsultacji. Przygotujemy listę poprawek, a także wskazówki jak tych poprawek dokonać. Konsultacja nie zastępuje weekendowego szkolenia, jakie odbywa się podczas Akademii Rozwoju Salonu Beauty, z social mediów dla branży beauty. Godzinna konsultacja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają wątpliwości w temacie prowadzenia i opłacania kampanii reklamowych, a także uzupełniająco dla tych co odbyli już szkolenie w ramach Akademii Rozwoju Salonu Beauty.

Konsultacja i analiza Twoich social mediów

Strony internetowe i e-commerce dla branży beauty

Czy jest mi potrzebna strona internetowa? Czy gotowe szablony są dobre? Czy strona, którą już posiadam, jest użyteczna? Czy warto płacić za pozycjonowanie? Czym jest SEO? Chcesz zbudować sklep internetowy, który będzie uzupełnieniem Twojej oferty, od czego masz zacząć? Na te i inne pytania, odpowie specjalista od tworzenia stron internetowych, ich pozycjonowania, a także widoczności w wyszukiwarce Google. Chcesz zrobić to dobrze i nie wydać pieniędzy na marne? Niezbędne jest ustalenie celów, zasięgu, ilości produktów, doboru odpowiednich narzędzi. W komentarzu do zamówienia wyślij nam link do swojej strony, jeśli chcesz abyśmy podczas konsultacji ją przenalizowali, albo linki do stron, które Ci się podobają. Po konsultacji, we współpracy ze specjalistą od marketingu dla branży beauty, jesteśmy w stanie zaproponować kolejne kroki, które pomogą Ci ułożyć cały proces realnej obecności w sieci i szerzeniu zasięgu o Twoim miejscu, produktach i/lub usługach.

Konsultacja: strony i sklepy internetowe