Dołącz do Akademii - banner top

Dołącz do społeczności

Akademia to nie tylko to co dostajecie na spotkaniach warsztatowych, ale ma ona również kontynuację w świecie wirtualnym. Absolwentki Akademii i Prowadzący dzielą się wiedzą, pomysłami i codziennym życiem w specjalnie stworzonych ku temu grupach. Na Instagramie Ewa Grzegorczuk znajdziesz bieżące informacje o rozwoju mentalnym, biznesie i wiele innych, które mogą służyć za inspirację dla Ciebie i Twojego Zespołu. Korzystaj z narzędzi jakie tworzymy i aktywnie działaj w naszej społeczności – bądź w grupie premium, która uzyskuje specjalne rabaty na różne narzędzia i jako pierwsza dowiaduje się o szkoleniach i spotkaniach.

Gdzie nas znaleźć?

Ogólnodostępna grupa na Facebooku

Rozwiń swój salon beauty z Ewą Grzegorczuk
https://www.facebook.com/groups/251887363491438

Tutaj każda właścicielka i manager może dowiedzieć się ciekawych informacji z branży beauty. Dodajemy skrzydeł, podrzucamy pomysły, szkolimy i łączymy się w różnych zagadnieniach, w których wszystkie tkwimy po uszy. Ta grupa służy również do branżowych ogłoszeń. Nie oceniamy, wspieramy i działamy!

Grupa uczestników Akademii Rozwoju Salonu Beauty – grupa zamknięta

Tutaj dzieje się magia! Każdy uczestnik Akademii zostaje dodany do grupy, dożywotnio. Tam znajduje aktualne informacje o Akademii, zadania, ćwiczenia, ciekawostki video od Prowadzących Akademię. Akademia żyje i zmienia się, tak samo jak żyje biznes beauty i wciąż się rozwija, rozwijaj się z nami i kolejnymi edycjami.

Instagram Ewa Grzegorczuk

https://www.instagram.com/ewa.grzegorczuk/

Cześć, jestem Ewa Grzegorczuk i na moim Instagramie znajdziesz właśnie mnie! Trochę tu mojego życia, trochę mojego biznesu, znaczna ilość wiedzy i informacji o tym, jak odmienić swoje życie. Jestem trenerem mentalnym więc chętnie mówię o motywacji, o tym jak układać cele, osiągać szczyty i jednocześnie czuć się szczęśliwym i spełnionym. Zapraszam do mojego świata każdego!