Beauty Transfer

Wymiana pracowników w salonie beauty

Pomysł na integrację Zespołu, pokazanie Zespołowi innych standardów pracy i szkolenie połączone z wymianą doświadczeń. Myślisz o niestandardowym szkoleniu, które będzie połączeniem praktyki i wysokiej jakościowo teorii? Rynek zapewnia Ci gotowe rozwiązania szkoleniowe, które niekoniecznie przystają do profilu Twojego miejsca? Znalazłam rozwiązanie dla Zespołów beauty na miarę potrzeb!

Nazywam się Ewa Grzegorczuk, jestem Trenerem Mentalnym i właścicielem wyjątkowych gabinetów beauty – Cosmeo w Łomży oraz placówki szkoleniowej, która łączy w sobie integrację Beauty & SPA. Zbudowałam Zespół i razem z nim dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i z przyjemnością ugościmy Was u siebie. Pokażemy Tobie i Twojemu Zespołowi jak wygląda nasza praca, jakie standardy oferujemy naszym Klientom, podzielimy się pomysłami i… zaproponujemy zabiegi dla Twojego Zespołu, aby sam przekonał się, jak wygląda odpowiednia obsługa w praktyce.

Dzień I – spotykamy się w Cosmeo, poznajemy się z Zespołem i… akcja. Organizujemy czas tak, aby Twój Zespół mógł aktywnie poznać zabiegi i produkty, a przede wszystkim…zrelaksować się. Poczuć na własnej skórze inną formę obsługi, konsultację, metody wykonywania zabiegów. Na co dzień to Twoi pracownicy wykonują pracę dla innych, w tym dniu to my wykonujemy ich pracę właśnie dla nich. Kto powiedział, że odpoczynku nie można połączyć z edukacją? My to robimy. Nauka w praktyce.

Dzień II – szkolenie dla Zespołu. Wspólnie opracowujemy tematy, które warto poruszyć i szyjemy szkolenie „na miarę” potrzeb.

Chcesz poznać ofertę i umówić termin?

Kontakt